Opinie o warsztatach Asystent Zdrowienia

Warsztaty AZ były warsztatami rozwojowo- edukacyjnymi o walorach terapeutycznych. Dzięki warsztatom można było przeżyć i zgłębić swoją wiedzę na temat własnego schorzenia. Dowiedziałam się kim jest i na czym polega praca jako Asystent Zdrowienia.

Szczerość i profesjonalizm trenerów spowodowały, że w grupie większość osób dzieliło się swym doświadczeniem kryzysu zdrowia psychicznego. Na warsztatach było dużo serdeczności, empatii, wrażliwości oraz miłości. Warsztaty AZ dały mi dużo wiary w siebie. W sytuacjach kryzysu zdrowia psychicznego wiem, że istnieją ludzie, którzy wyciągną pomocną dłoń. Kurs AZ był dla mnie formą terapii, dzięki kursowi zdobyłam niezbędną wiedzę, aby pracować jako AZ.

Alina Zapała

Warsztaty Asystenta Zdrowienia, w których miałam przyjemność uczestniczyć uświadomiły mi jaką mam realną wartość. Pokazały mi jakimi zasobami dysponuję i jak mogę z nich korzystać pomagając sobie i innym. Poczułam się wreszcie silniejsza, wartościowa i kompetentna. Wiele lat czekałam na te uczucia. Wątpliwości i obawy, które mi od dawna towarzyszyły okazały się bezpodstawne i niemające racji bytu. Na kursie spotkałam ludzi, którzy podobnie jak ja uwierzyli w siebie i swoją sprawczość. Uwierzyli, że mogą i potrafią. Jestem naprawdę wdzięczna, że mogłam być częścią tej społeczności i dziękuję, bo dzięki temu znalazłam swoją drogę w życiu. A naprawdę długo szukałam...

Dziękuję!

Joanna